• 2019-08-26 22:20

 • 2019-08-17 00:10

 • 🌿Jeżeli poszukujesz Kursu Przewodnikowskiego! 🌿Jeżeli chcesz pojechać na obóz pod namiotami i gotować obiady na kuchni polowej zbudowanej własnymi rękoma 🌿Jeżeli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę w puszczańskich warunkach To to jest właśnie kurs dla Ciebie!!! Regulamin, a w nim link do zgłoszeń: https://tiny.pl/t9wmf ZGŁOSZENIA DO 23.05.2019!

  🌿Jeżeli poszukujesz Kursu Przewodnikowskiego!
🌿Jeżeli chcesz pojechać na obóz pod namiotami i gotować obiady na kuchni polowej zbudowanej własnymi rękoma
🌿Jeżeli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę w puszczańskich warunkach
To to jest właśnie kurs dla Ciebie!!!

Regulamin, a w nim link do zgłoszeń: https://tiny.pl/t9wmf
ZGŁOSZENIA DO 23.05.2019!

  2019-05-14 19:03

 • Jako organizacja wychowawcza, kształtujemy postawy i charaktery naszych podopiecznych już od najmłodszych lat 🙂 Jednym ze sposobów na przekazanie wiedzy i wartości są sprawności. Dzisiaj prezentujemy Wam sprawność strażnika ognia. Już najmłodsi harcerze wiedzą, jak bezpiecznie rozpalić i ugasić ognisko 🙂 Pamiętaj! Twój 1% pomaga nam uczyć i wychowywać młodego człowieka.

  Jako organizacja wychowawcza, kształtujemy postawy i charaktery naszych podopiecznych już od najmłodszych lat 🙂 Jednym ze sposobów na przekazanie wiedzy i wartości są sprawności. 
Dzisiaj prezentujemy Wam sprawność strażnika ognia. Już najmłodsi harcerze wiedzą, jak bezpiecznie rozpalić i ugasić ognisko :) 

Pamiętaj! Twój 1% pomaga nam uczyć i wychowywać młodego człowieka.

  2019-04-30 08:27

 • Jako organizacja wychowawcza, kształtujemy postawy i charaktery naszych podopiecznych już od najmłodszych lat 🙂 Jednym ze sposobów na przekazanie wiedzy i wartości są sprawności. Dzisiaj prezentujemy Wam sprawność higienisty. Możecie się czuć bezpieczni w towarzystwie naszych harcerzy, gdyż już od najmłodszych lat wiedzą, jak wezwać pogotowie oraz zaradzić w przypadku małego oparzenia czy użądlenia pszczoły 🙂 Pamiętaj! Twój 1% pomaga nam uczyć i wychowywać młodego człowieka. Fot. Agnieszka Madetko-Kurczab ZHP

  Jako organizacja wychowawcza, kształtujemy postawy i charaktery naszych podopiecznych już od najmłodszych lat 🙂 Jednym ze sposobów na przekazanie wiedzy i wartości są sprawności. 
Dzisiaj prezentujemy Wam sprawność higienisty. Możecie się czuć bezpieczni w towarzystwie naszych harcerzy, gdyż już od najmłodszych lat wiedzą, jak wezwać pogotowie oraz zaradzić w przypadku małego oparzenia czy użądlenia pszczoły 🙂
Pamiętaj! Twój 1% pomaga nam uczyć i wychowywać młodego człowieka.
Fot. Agnieszka Madetko-Kurczab ZHP

  2019-04-17 16:44