Zachęcamy do wsparcia dwóch projektów, które będą miały bezpośredni wpływ na działanie jednostek naszego Hufca

Z wirtualu do realu – gry w terenie dla młodzieży

KATEGORIA: Ponadosiedlowe
NUMER: L0126

IDEA: Przeniesienie popularnych gier komputerowych w teren pomoże „odkleić” młodzież od ekranów

„Od Przedszkola do Seniora”. Przebudowa i modernizacja terenu rekreacyjno-sportowego przy SP 56

KATEGORIA: Osiedlowe – Teofilów Wielkopolska
NUMER:
BO144 TW
IDEA: B
urze i wichury powyrywały drzewa, zniszczyły ogrodzenia i nawierzchnie boisk. Budżet Obywatelski jest szansą, aby odbudować boiska i stworzyć bezpieczne miejsce zarówno dla dzieci jak i starszych osób.

O głosowaniu

TERMIN GŁOSOWANIA:

Przy pomocy kart papierowych do 1.10.
Elektronicznie do 8.10.

ZASADY: Każdy mieszkaniec Łodzi może oddać 5 głosów na zadania z listy ponad osiedlowej oraz 5 głosów na zadania w obrębie danego osiedla.

Kategorie: News

Powiązane Posty

Weź udział w konkursie koszulkowym

Zapraszamy harcerzy, instruktorów a także osoby niezrzeszone do udziału w konkursie na projekt koszulki Hufca. Do 30.11. można przesyłać swoje propozycje na wygląd koszulki. Szczegóły dotyczące warunków uczestnictwa, NAGRODY i warunków technicznych jakie musi spełnić Czytaj więcej…

Zostań wolontariuszem sztabu WOŚP Hufca Łódź-Bałuty!

Siema! Już po raz 3 nasz Hufiec organizuje sztab WOŚP. Dlatego ruszamy z rekrutacją! 🖋️ W tym roku dokonuje się jej samodzielnie. Jak? Wejdź na stronę https://wolontariusze.wosp.org.pl ️ Kliknij „zarejestruj się” i wybierz opcję zgodnie Czytaj więcej…

Zjazd Sprawozdawczy Hufca

Działając na podstawie § 49 ust. 5 Statutu ZHP oraz Ordynacji Wyborczej ZHP Komenda Hufca ZHP Łódź-Bałuty „Promienistych” zwołuje na dzień 18 listopada 2017 roku Zjazd Sprawozdawczy Hufca. Obrady Zjazdu Sprawozdawczego rozpoczną się o godz. Czytaj więcej…