Zachęcamy do wsparcia dwóch projektów, które będą miały bezpośredni wpływ na działanie jednostek naszego Hufca

Z wirtualu do realu – gry w terenie dla młodzieży

KATEGORIA: Ponadosiedlowe
NUMER: L0126

IDEA: Przeniesienie popularnych gier komputerowych w teren pomoże „odkleić” młodzież od ekranów

„Od Przedszkola do Seniora”. Przebudowa i modernizacja terenu rekreacyjno-sportowego przy SP 56

KATEGORIA: Osiedlowe – Teofilów Wielkopolska
NUMER:
BO144 TW
IDEA: B
urze i wichury powyrywały drzewa, zniszczyły ogrodzenia i nawierzchnie boisk. Budżet Obywatelski jest szansą, aby odbudować boiska i stworzyć bezpieczne miejsce zarówno dla dzieci jak i starszych osób.

O głosowaniu

TERMIN GŁOSOWANIA:

Przy pomocy kart papierowych do 1.10.
Elektronicznie do 8.10.

ZASADY: Każdy mieszkaniec Łodzi może oddać 5 głosów na zadania z listy ponad osiedlowej oraz 5 głosów na zadania w obrębie danego osiedla.

Kategorie: News

Powiązane Posty

Rozpoczęcie roku harcerskiego

Serdecznie zapraszamy drużyny, instruktorów i naszych przyjaciół na rozpoczęcie roku harcerskiego 2017/2018 w naszym Hufcu, które odbędzie się 7.10.2017. Dla drużyn harcerskich i zuchowych przygotowano grę, która rozpocznie się o 9:30 (drużyny harcerskie) i 10:30 Czytaj więcej…

Harmonogram Hufca 2017/2018

Prezentujemy HARCOnoGRAm Hufca na rok 2017/2018 –> Harmonogram HŁ-B 2017-2018. Zachęcamy też do zapoznania się z Kalendarzem Wydarzeń Harcerskich 2017/2018

Zbiórka wyborcza

9 września (o 9:30) instruktorzy posiadający czynne prawo wyborcze z łódzkiego okręgu spotkają się w Jagiellońskim Ośrodku Kultury (ul. Wspólna 6) by wybrać delegatów na Zjazd ZHP. Rozkaz z listą osób posiadających prawo wyborcze znajduje Czytaj więcej…